Delite
Ići dole
Hashirama Senju
Jounin
Jounin

Ulice Vode

taj Sub Mar 17, 2018 11:00 pm

Ulice nacije Vode , su mesto gde morate proci da bi stigli do nekog mesta . Na njima se odrzavaju razne manifestacije , kao i razne turisticke atrakcije.U nacije Vode je cesto padala kisa pa i ulice su bile prekrivene baricama .
Hashirama Senju
Jounin
Jounin

Re: Ulice Vode

taj Ned Mar 18, 2018 1:06 pm
Setam se ulicama sa osmehom na licu , u levoj ruci drzim kisobran , danas je kisa pljusti vise nego ikada.Nisam znao gde da idem mada sam imao neki osecaj da je moj brat kod nas kuci i odlucio sam da ga posetim.Hladan vetar je duvao moju dugu braon kosu , uzivao sam u kisi moram da priznam nekako me je vracala u zivot.Posto sam najvise rangiran ninja ovde morao sam da budem na velikom oprezu i da stitim naciju Vode od ostalih nacija kada izbije rat.Podigao sam glavu ka nebu i gledao kako kapljice kise se polako slikavaju niz moje lice, osecao sam nekakvu tugu , razdrao sam se glasno :

Ja sam Hashirama Senju !!!!
Tobirama Senju
Genin
Genin

taj Ned Mar 18, 2018 4:59 pm
Dosao sam do najpoznatije ulice u naciji Vode , ona je bila puna turistickih mesta , prodamnica,parkova i slicno.Gledao sam sve te srecne ljude koji su se glasno smejali, kisa je sve vise i vise padala mada mi to nije smetalo samo sam isao napred do Hashiramine kuce , posle predjene glavne ulice ubrzao sam korak ka kuci.
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu