Delite
Ići dole
Hashirama Senju
Jounin
Jounin

Hashirama and Tobirama House

taj Ned Mar 18, 2018 1:16 pm
Hashiramina kuce se nalazila u centru grada , bila je veoma bogata raznim biljaka u dvoristu kao i reku koja je prolazila pored nje.Bila je dobro napravljena i zatcicena od raznih vetrova , kise , gromova.Cesto je provodio vreme u basti i tamo je vezbao Senju tehnike.Tobirama je vise fokusiran na tehnike vode pa je cesto pravio plitke barice kako bi trenirao !
Hashirama Senju
Jounin
Jounin

Re: Hashirama and Tobirama House

taj Pon Mar 19, 2018 2:19 pm
-Ustao sam iz svog kreveta , otisao sam do ormara uzeo sam svoju omiljenu odecu .Otisao sam do kupatila umio se a zatim sam zavezao svoju dugu kosu.Bio sam veoma gladan , svi znaju da nisam dobar kuvar ali posto se Tobirama jos nije probudio morao sam da se snadjem u vezi hrane.Izasao sam iz kuce i otisao u dvoriste , iza kuce smo ja i Tobirama drzali malu farmicu imali smo :5 kokosaka , 2 patke , bili smo im zahvalni na tome sto nam daju hranu, usao sam u kokosarknik i uzeo 4 jajeta , posle sam usao u kuci i poceo da ih przim.Postavio sam hranu na sto, zatim sam otisao do Tobiramine sobe .

Budi se lenjivce , spremio sam nam dorucak.
Tobirama Senju
Genin
Genin

taj Pon Mar 19, 2018 2:55 pm
[i]Uzivao sam u snu dok me nije probudio svoj stariji brat , ustao sam i udario ga po obrazu.Gledao sam ga u oci i rekao :Idiote sta me budis . Ustao sam sa kreveta i otisao do kuhinje tu me je cekao rucak koji je Hashirama napravio brzo sam ga pojeo i otisao nazad u krevet.
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu